وان حمام هوشمند محصولي جديد در خانه هوشمند

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


يکي از وسايلي که کمتر در مورد هوشمند سازي آن صحبت شده، وان حمام است. وان حمام هوشمند يکي از وسايل محبوب در حمام خانه ها مي باشد. اما حالا يک کمپاني براي هوشمند سازي وان حمام هوشمند اقدام کرده است.


 


وان حمام هوشمند محصولي جديد در خانه هوشمند


هدف اين کمپاني از اين هوشمند سازي، ايجاد واني است که دستورات و فرامين فرد را به صورت هوشمند اجرايي کند. در بازار فناوري و تکنولوژي، هر روز شاهد يک ايده و يک محصول جديد هستيم. هوشمند سازي محصولات ديگر به پديده اي عادي بدل شده است. هر روز اخباري مبني بر هوشمند شدن يکي از وسايل به گوش مي رسد. امروزه خانه هايي مي توان ساخت که تک تک ابزار و وسايل داخل آن هوشمند هستند. اين هوشمند سازي ها در جهت ايجاد راحتي در استفاده از ابزار و وسايل است.


اين وان حمام هوشمند محصولي از کمپاني Water Game Technologies مي باشد. اين وان، هوشمند بوده و قادر است کليه فرامين شما براي روشن شدن و گرم و سرد کردن آب را اجرايي کند. نکته بسيار حائز اهميت در اين محصول اين است که شما مي توانيد مانند تمامي وسايل هوشمند اين وان را به گوشي هوشمند خود وصل کنيد و از بستر اينترنت فرامين مورد نظر خود را به آن بدهيد.وان حمام هوشمندتنظيم درجه حرارت در وان حمام هوشمند


به عنوان مثال قبل از رسيدن به خانه دستور روشن شدن شير آب آن را داده و ميزان درجه حرارت مورد نظر خود را تعين کنيد تا به محض رسيدن به خانه وارد  وان حمام هوشمند شويد. البته اين وان حمام هوشمند گران است و قيمت آن 47 هزار دلار است. در طراحي اين محصول ظريف ترين نکات فانتزي که هر يک در دنياي الکترونيک و ارتباطات موجب شگفتي است در نظر گرفته شده است. براي مثال مي توان به رنگ پس زمينه اي که  اين وان براي آب در نظر مي گيرد اشاره کرد. شما مي توانيد حتي ميزان ارتفاع آب و درجه حرارت آب مد نظرتان را به صورت ديتا براي  وان حمام تان بفرستيد.


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها