کف پوش هوشمند که از خود نور ساطع مي کند

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


هوشمند سازي پديده اي است که به سرعت در حال پيشرفت است. امروزه وقتي به اطراف خود بنگريم متوجه مي شويم که تقريبا تمام اشياء و وسايل قابليت هوشمند شدن را دارند.


 


هوشمند سازي وسايل دغدغه اين روزها


هوشمند سازي موجب شده است بسياري از دغدغه هاي زندگي روزمره از بين برود. تا همين ده سال پيش تصور اين چنين پيشرفت در هوشمند سازي وسايل غير قابل تصور بود.


امروزه از آشپزخانه خانه تا تخت خواب در اتاق خواب قابليت هوشمند شدن با بهترين و جالب ترين ايده ها را دارند. نکته مهم در اين تکنولوژي وجود تنوع بسيار در آنها مي باشد، ‌به عبارت ديگر شما ممکن است به دليل تنوع در وجود ابزار ها و ايده هاي مختلف، در انتخاب هاي خود دچار شک و ترديد شويد. يکي از جديد ترين طرح در اين زمينه مربوط به يک نوع کف پوش است. اين کف پوش توانايي منحصر به فردي در نمايش طرح هاي مختلف روي خود دارد.هوشمندکفپوش هاي هوشمند که از خود نور ساطع مي کنند


شرکت فيليپس نيز در همکاري با شرکت سازنده کف پوش Desso دست به کار جالبي زده است و با ادغام فناوري LED و بافندگي، کف پوش هايي توليد کرده که از خود نور ساطع مي کنند و فراتر از اينها مي شود طرح هاي و شکل هاي دلخواهي را روي آن نشان داد.


کاربرد اين کف پوش بسيار گسترده خواهد بود، با اين کف پوش ها مي توان اطلاعات دلخواه، لوگو يا متن را نمايش داد و يا با نشان دادن فلش هايي جهت حرکت افراد را مشخص کرد. حتي براي خارج کردن سريع و ايمن مردم در هنگام ضرورت، مثلا از سالن انتظار يک فرودگاه يا روشنايي يک صحنه تئاتر، مي توان از آن استفاده کرد. فيليپس پيش از اين لامپ هاي روشنايي Hue را معرفي کرده بود که با آنها و به ياري يک گوشي هوشمند، خانه را با نوري با رنگ و شدت دلخواه روشن مي کرد. اما حالا آنها اين فناوري را با شکل جديدتري روي اين کف پوش پياده کرده اند.


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها